19. maj 2022
Kl. 16:00 - 18:00
Invitation til informationsmøde
Vi er meget stolte af at kunne samle de fire kommuner, som Erhvervssammenslutningen dækker over, til et informationsmøde omkring udbuddet af kommunernes indkøbsopgaver.
Albertslund, Brøndby, Glostrup og Vallensbæk Kommuner inviterer til gå-hjem-møde på Vallensbæk Rådhus d. 19. maj 2022. På mødet vil der blandt andet blive orienteret om, hvordan kommunens indkøbsopgaver bliver udbudt og hvordan din virksomhed kan komme i betragtning til fremtidige opgaver og projekter.
Du får ligeledes mulighed for at stille spørgsmål til nøglepersoner om udbuds- og indkøbsstrategierne i Albertslund, Brøndby, Glostrup og Vallensbæk Kommune.
Arrangementet er gratis.
Program:
16.00 Velkommen
16.10 Oplæg og spørgsmål om udbuds- og indkøbsstrategier i Albertslund, Brøndby, Glostrup og Vallensbæk
16.55 Snak med de forskellige kommuner og Erhvervssammenslutningen ved cafébordene
17.55 Afrunding og afslutning
18.00 Tak for i aften.
Tilmelding:
Du må gerne tilmelde to personer fra virksomheden eller medbringe en gæst, hvis personen ses som et potentielt medlem af Erhvervssammenslutningen.
Gæster er velkomne.
Læs mere om retningslinjer for nye medlemmer her…
Sted
Tilmelding for medlemmer
Det er gratis at deltage i arrangementet, og du kan tilmelde flere repræsentanter fra din virksomhed. HUSK – du må også gerne tilmelde en gæst fra dit netværk.
Du skal tilmelde dig i Erhvervssammenslutningens nye app for medlemmerne. Du finder app’en i App Store eller Google Play.
Læs mere om app’enHar du brug for hjælp? Kontakt Charlotte Truelsen på info@erhvervssammenslutningen.dk
Gæster
Er du ikke medlem af Erhvervssammenslutningen? Du kan deltage som gæst, hvis du opfylder følgende krav:
- Ansat eller driver virksomhed i Glostrup, Brøndby, Vallensbæk eller Albertslund kommune.
- Ejer/partner i en virksomhed udenfor disse kommuner, men privat bosat i en af de fire kommuner.
Hvis du er gæst, tilmeld dig her:
Tilmeldinger er lukket for dette arrangement.